Hotel Victoire

  • Wi-Fi
  • Номери для некурців
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Приблизно за 25 хвилин ходьби від Hotel Victoire Bordeaux є декілька цікавих туристичних місць, зокрема Базиліка Св. Серена. Готель Бордо пропонує гостям скористатись громадською парковкою, доступною поблизу.

Ви можете скуштувати страви азійської кухні у ресторані La Fusion, який розташований за кілька хвилин ходьби від цього помешкання.

Центр Бордо знаходиться приблизно за 15 хвилин ходьби від готелю. На відстані 2.4 км від цього помешкання знаходиться кілька визначних пам'яток, наприклад Галльський палац. Place des Capucins та La Guitoune розміщені біля готелю Бордо. Victoire Бордо розташований на відстані 5 хвилин пішої прогулянки від автобусної зупинки Capucins.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Hotel Victoire Бордо
Appartement - Bordeaux
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartement - Bordeaux

353 м від помешкання
Hotel La Zoologie
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel La Zoologie

380 м від помешкання
Hotel Saint Louis Beaulieu - Bordeaux
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel Saint Louis Beaulieu - Bordeaux

8.4
Дуже Добре 1291 відгук
713 м від помешкання
USD 75 USD 68
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Бордо Меріньяк
    11 км

    Залізничні вокзали

    Gare de Saint-Jean
    1.3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Основні зручності

    • Номери для некурців

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 20:30
    Реєстрація виїзду: з 10:00 до 12:00
    • Інформація про додаткові ліжка
    • Дитячі ліжечка в номері не надаються.
    • Додаткові ліжка в номері не надаються.
    Часті питання
    • 🌇
      Як далеко центр міста від Hotel Victoire?
      До центру Бордо можна дістатися за 15 хвилин ходьби від Hotel Victoire.
    • 🚗
      Чи можна залишити свій автомобіль біля Hotel Victoire?
      Так, у Hotel Victoire гості можуть користуватися громадською парковкою поблизу.
    • 🔤
      Якими мовами розмовляє персонал Hotel Victoire?
      Персонал Hotel Victoire може допомогти вам такими мовами, як- Англійська, Іспанська і Арабська.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Бордо Меріньяк
    11 км

    Залізничні вокзали

    Gare de Saint-Jean
    1.3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Hotel Victoire Бордо

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити